AKP ve MHP’li vekillerin kavgasını polis ayırdı | JIYAN HABER

JIYAN HABER

AKP ve MHP’li vekillerin kavgasını polis ayırdı

AKP ve MHP’li vekillerin kavgasını polis ayırdı
261 views
12 Eylül 2020 - 16:28

Urfa’da AKP ve MHP’li milletvekilleri Halil Özcan ile İbrahim Özyavuz yaşanan elektrik sorunu ile başlayan tartışmanın kavgaya dönülmmesi sonucu araya polis ve bürokratlar geirrdi.

Sözcü’de yer alan habere göre; AKP’li Halil Özcan ile MHP’li İbrahim Özyavuz, çarşamba günü Meclis’te karşılaştı. Özcan’ın Urfa’da yaşanan elektrik sorunuyla ilgili “Ne MHP ne CHP ne de HDP çözemez” sözleri nedeniyle MHP’li Özyavuz’un tepki gösterdiği öğrenildi. İki vekil arasındaki sözlü tartışma sırasında hakaret içeren ifadeler kullanıldığı iddia edildi. İki vekilin tartıştığını gören Meclis bürokratları ve polis araya girip vekilleri sakinleştirdi.

Ardından Ankara Gölbaşı’nda akaryakıt istasyonu bulunan Urfalı iş insanı Bozan Sarı, AKP ve MHP’li iki vekili tesislerinde bir araya getirdi. Çay içip, sohbet eden iki vekilin arasındaki tartışmaya nokta koyulduğu belirtildi. MHP’li Özyavuz da barışma fotoğrafını şu notla paylaştı:

“Biz sadece Şanlıurfa’nın sorunlarını çözüm noktasında medeni bir şekilde tartışır ve ortak kararlar alırız. Onun ötesinde bölgenin iki insanı olarak saygı ve sevgimiz devam eder. Allah güzel dostların eksikliğini vermesin.” 
Kaynak: Artı Gerçek

bayan escort

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.