Bir ayda 5 test yaptıran AKP'li başkan Coronavirus'e yakalandı | JIYAN HABER

JIYAN HABER

Bir ayda 5 test yaptıran AKP’li başkan Coronavirus’e yakalandı

Bir ayda 5 test yaptıran AKP’li başkan Coronavirus’e yakalandı
166 views
06 Eylül 2020 - 22:44

Son bir ayda 5 test yaptıran AKP’li Belediye Başkanı Tosyalı, sosyal medya hesabı üzerinden Coronavirus’e yakalandığını duyurdu.

AKP’li İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal medya hesabı üzerinden Coronavirus testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Bir ay içinde 5 kez test yaptırdığını ve son testinin pozitif çıktığını belirten Tosyalı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım. Son yaptırdığım Covid-19 testimin sonucu pozitif çıkmıştır.

Sonucu öğrendiğim andan itibaren evimde istirahat halindeyim. Genel sağlık durumumda Allah’ıma çok şükür herhangi bir olumsuzluk yoktur. Takibimdeki rutin işleri evimden yürütüyorum.

Başta Sağlık ilçe Müdürümüz Dr. Volkan Yeter ve Devlet Hastahanesi Başhekimi Dr. Veysel Yıldırım olmak üzere, Covid- 19 servisi çalışanı değerli doktor, hemşire ve tüm sağlık personeline yüksek ilgilerinden dolayı can-ı gönülden teşekkür ederim. Bu hastalık nedeni ile şifa bekleyen herkese dua ediyor, dualarınızı bekliyorum.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.