UNLUSOY NAKLİYAT

JIYAN HABER

UNLUSOY NAKLİYAT

UNLUSOY NAKLİYAT
181 views Okundu
23 Aralık 2020 - 21:14
Firma YetkilisiHakan Unlusoy
Yetkili Telefon05333253608
Telefon02626533436
FaksGebze Evden Eve Nakliyat UNLUSOY NAKLİYAT
Web Sitesihttps://www.unlusoynakliyat.com/
E-Postainfo@unlusyonakliyat.com
Firma AdresiHacıhalil, Cumhuriyet Cd. No: 28/b, 41400 İnönü Gebze Plastikçiler Osb/Gebze/Kocaeli
İl / İlçeKOCAELİ

Evden Eve Nakliyat firması , evinizden eşyalarınızı uzman ekipler aracılığı ile başka bir eve taşınması sürecine verilen isimdir . Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız ev eşyalarınızın, taşınması planlaması ve organizasyonu ile minimum hata ve maksimum düzey güvence ile eşya taşıma ve taşınan eşyaları yeni evinizde nasıl ve nereye yerleştirilebileceği hususunda yardımcı olmaktadır.
Evden Eve Nakliyat çalışma planı yaparken öncelikle taşıma planlama yaparak, evde ki taşınacak eşyaların planını yaparlar, daha sonra eşyalar de-monte edilerek ambalajlama ve yükleme için hazır duruma getirilir. Ardından nakliye işlemi gerçekleştirilir ve bütün eşyalar ambalajından açılarak kurulumu gereken eşyalar montesi yapılır ve sizin istediğiniz bir yere yerleştirilir. Unlusoy Nakliyat, eşyaları kamyona yüklemeye başlamadan önce dikkatli bir planlama ve detaylı tespit edici çalışmalar yapmaktadır, ayrıca eşya taşınmanın her aşamasında Unlusoy Gebze Evden Eve Nakliyat ekibi karşılaşa bilinecek bütün önlemleri almak durumundadır.
Evden eve nakliyat firmaları çalışanlarından ambalajlama ekibi ev yada ofisinizdeki bütün eşyaları özenle ambalajlar. Ambalajlama aşamasında, eşyanın özelliğine, cinsine ve boyutlarına göre muhtelif büyüklükte koliler, kağıt ve havalı naylonlar, battaniyeler kullanılarak ambalajlama işlemi gerçekleştirilir. Taşıma sonrasında eşyaların yeni eve teslimi ve evde karton kolilerin açılarak mobilyaların sizin istediğiniz bir yere yerleştirilmesi, kurulumu gereken eşyaların montesi yapılması işlemi ile evden eve nakliyat işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.
Taşınma esnasında ev ve diğer bütün eşyalarınızın her türlü sigortasını Unlusoy evden eve nakliyat firması yapmaktadır. Ayrıca firmaların, kullandıkları araçların eşyaları sarsıntısız taşımaları, kamyonlarını nakliyat öncesi ve nakliyat sonrası araçlarını temizleyerek dezenfekte edilmiş bir ortam yapmaları gerekmektedir.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.