Hakkındaki kesinleşmiş hapis cezası nedeniyle milletvekilliği düşürülen Ömer Faruk Gergerlioğlu Ankara’da evinden gözaltına alındı. Avukat Bişar Abdi Alınak, gözaltına alınan gergerlioğlu’nun göğüs ve kalp ağrısı sebebiyle hastane kaldırıldığını duyurdu.

‘TARAFIMIZA BİLGİ VERİLMİYOR’

Avukat Bişar Abdi Alınak, Gergerlioğlu’nun hastaneye kaldırıldığını Twitter hesabından duyurarak, “Ömer Faruk Gergerlioğlu az önce adliyeye getirildi. Göğüs ve kalp ağrısı sebebiyle hastane doktoru anjiyo önerip kardiyoloji bölümüne  götürülmesi gerektiğini belirtmiş. Şimdi hangi hastanede ve ne gibi bir tıbbi müdahalede bulunulduğunu bilmemekteyiz.Tarafımıza bilgi verilmiyor.” ifadelerini kullandı.

GERGERLİOĞLU ANJİYO OLACAK

Avukat Bişar Abdi Alınak, Gergerlioğlu’nun adliyeye götürüldüğü belirtti. Twitter hesabından paylaşım yapan Alınak, “Ömer Faruk Gergerlioğlu az önce adliyeye getirildi. Göğüs ve kalp ağrısı sebebiyle hastane doktoru anjiyo önerip kardiyoloji bölümüne götürülmesi gerektiğini belirtmiş. Şimdi hangi hastanede ve ne gibi bir tıbbi müdahalede bulunulduğunu bilmemekteyiz. Tarafımıza bilgi verilmiyor” ifadelerini kullandı. 

Gergerlioğlu’nun hastanede olduğunu aktaran Salih Gergerlioğlu, “Babam hastanede. Kalp ve göğüs ağrısından dolayı anjiyo olacak” dedi.