Siirt kayyımı taziye evini Ülkü Ocakları'na tahsis etti | JIYAN HABER

JIYAN HABER

Siirt kayyımı taziye evini Ülkü Ocakları’na tahsis etti

Siirt kayyımı taziye evini Ülkü Ocakları’na tahsis etti
346 views
25 Temmuz 2020 - 16:00

Siirt Belediyesi kayyımı, halka hizmet için yapılan taziye evini Ülkü Ocakları’na tahsis etti. Siirt Belediyesi kayyımı, Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan taziye evini Ülkü Ocakları’na tahsis etti. Kararın 6 Temmuz’da encümenler ile yapılan meclis toplantısında alındığı öğrenildi. Tahsis etme talebinin Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından talep edildiği ortaya çıktı. Kararın ardından taziye evi binasına Ülkü Ocakları’nı simgeleyen kurt işaretli semboller asıldı. 

FOTOĞRAFLARLA BELEDİYE GELDİ 

15 Mayıs tarihinde Siirt Belediyesine kayyım olarak atanan Vali Ali Fuat Atik, ilk iş olarak İstiklal Marşı okutmuş, belediye binasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun fotoğraflarını asmıştı.  

DENİZLİ’YE ATANDI 

Kayyım Ali Fuat Atik’in Milliyetçi Hareket Partisi’ne (MHP) olan yakınlığının kentteki AKP’liler arasında rahatsızlığa neden olduğu sık sık gündeme gelmesi üzerine Atik, Denizli Valiliği’ne atandı. Atamanın ardından Atik’in yerine Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Osman Hacıbektaşoğlu getirildi. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.